(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Базові правила безпеки при їзді на електровелосипеді

15.01.2019

Число фанатів електробайка постійно зростає. Це очікувано - на цих велосипедах можуть кататися ті, кому раніше це було не під силу, наприклад, пенсіонери. Або, навпаки, ще більше ризикувати зайвий раз ті, хто підкорює круті підйоми і гори.

Як говорить статистика з Нідерландів, число аварій за участю велосипедистів на електробайках неухильно  зростає. Можливо, це якось пов'язано з тим, що велосипед з електроприводом дає певну свободу в швидкості і виборі трас. Вони досягають більш високих швидкостей, вони набагато важче класичних побратимів і набагато більш чутливі в управлінні.

Наші основні поради з управління цими важкими велосипедами:

Більша увага в трафіку

Учасники дорожнього руху не звикли до того, що велосипедист може набрати швидкість 25-35 км / ч. Тому будьте подвійно уважними в потоці, розганяючись до таких швидкостей.

Зробіть себе помітніше

Щоб переконатися, що вас бачать учасники руху, Хун Цюань, засновник електронної велосипедної компанії Karmic Bikes, рекомендує оснастити свій велосипед вогнями і дзвіночком. І це не тільки для водіїв - ви можете бути занадто швидкими для пішоходів або інших велосипедистів, які не почують вашого стрімкого наближення. Так, з дзвоником, може перебір, але хід думки ясний.

Слідкуйте за швидкістю

Все вірно, електробайки здатні розганятися до 40 км / год, але чим вище швидкість, тим більша ймовірність куди-небудь вляпатися. Особливо, якщо досвід катання на електровелосипеді невеликий. Тому радимо дізнатися, як себе веде велосипед на низьких швидкостях перш, ніж розганятися до максимума.

Гальмуйте заздалегідь

Виробники електробайків радять як слід потренуватися гальмувати перед тим, як вливатися в дорожній рух. Мотор додає як мінімум 50 Ватт вашому ходу педалі, тому варто загальмувати трохи раніше. Загалом, тренування і ще раз тренування.

Електробайкі - це хоч і затратно, але дуже здорово! Це приємне відчуття того, що тепер ти можеш дозволити собі більше - злітати на гори або мчати зі швидкістю 40 км / ч.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий