(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Чи потрібно насправді пити вітаміни катаючи на велосипеді?

23.01.2019

Деякі люди п'ють вітаміни все своє життя, вважаючи це необхідною частиною здорового способу життя. Багатьох привчають до цього батьки, повторюючи такі страшні слова як "весняний авітаміноз", "брак вітамінів" і так далі. Ще пару десятиліть тому лікарі стверджували, що прийом вітамінів допоможе заповнити відсутні вітаміни і мікроелементи в організмі. Однак, сьогодні все більше дослідників схиляються до думки, що надмірне вживання не тільки не допомагає організму, але і шкодить йому.


Мультивітаміни не підходять для здорового харчування


Якщо ти думаєш, що будеш їсти оброблені продукти і пити мультивітаміни, які заповнять нестачу потрібних елементів, то ти помиляєшся. Вітаміни з банки засвоюються не так добре, як з продуктами харчування, тому краще Збалансуй свій раціон, додавши в нього більше овочів, фруктів, круп. Різноманіти меню - це вірний шлях в здоровому харчуванню.


Ти можеш перестаратися


Надлишок вітамінів А, Е і заліза в організмі дуже небезпечний. Якщо твоя їжа тепер різноманітна і багата вітамінами, не пий вітамінки з банки, це вже занадто, дива вони не створять. Ти можеш легко нашкодити собі, приймаючи нешкідливі на перший погляд вітамінки.


Ці домішки мають бути індивідуальними


Наприклад, вагітним жінкам потрібно більше фолієвої кислоти, щоб запобігти неправильному розвитку плода. Вегетаріанці зазвичай страждають від нестачі вітаміну В12, літнім потрібно приймати більше кальцію, щоб зміцнювати кістки. Навіть якщо ти відносися до однієї з цих груп, вживати все підряд не потрібно. Якщо ти знаєш про брак чого-небудь в твоєму організмі, приймай тільки цей вітамін або мікроелемент, інші, швидше за все, в межах норми. Здай аналізи і проконсультуйся з лікарем.


Потрібно більше вітаміну D


Мабуть, єдиний вітамін, надлишок якого нам не загрожує, це вітамін D. Він міститься тільки в деяких видах риб, печінці тріски і збагаченому молоці. Організм може сам виробляти його, якщо ти знаходишся під сонцем, але, якщо ти живеш в місті з переважно похмурою погодою, краще пропити вітамін D в капсулах.


Мультивітаміни не відвернуть серйозних захворювань


Це факт. Пропуск будь-якого вітаміну ти можеш заповнити, але серйозного позитивного впливу від прийому вітамінів ти не отримаєш. Не ведися на рекламу і красиві упаковки вітамінок, вони не подарують тобі вічного здоров'я! Краще переглянь своє харчування і спосіб життя в цілому. Велосипед і дієта точно допоможуть продовжити життя і здоров'я без прийому непотрібних вітамінок.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий