(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Ніколи не роби цього після катання

15.01.2019

Від зневаги розтяжкою до поїдання всякої смачної погані - це те, чим зазвичай грішать велосипедисти, відмахавши не один десяток км. «Ми можемо дозволити собі більше», - часто можна почути і таке інше. А чи дійсно це так?

Після велопоїздки спокуса поїсти фаст фуд дуже велика. Зазвичай ми гальмуємо, хапаємо смакоту, паралельно запиваючи солодкою газованою водою або пивом, і в цей же час прокручуємо стрічку соцмереж. Ось і весь відпочинок після тривалої і виснажливої поїздки. Це може здатися нісенітницею, але саме ці дрібниці перешкоджають нормальному відновленню організму.

1. Ігнорування розтяжки

Розтяжку потрібно робити після кожного посиленого тренування, в тому числі після гонки або тривалого райда. Включи будь-яке відео з ютуба, де показана 15-30-хвилинна розтяжка, потягни всі м'язи, і тіло скаже тобі спасибі. Пересуваючись на велосипеді, ти весь час перебуваєш в згорбленій позиції. Пропускаючи розтяжку, ти можеш в кінцевому підсумку нашкодити своєму тілу. Найпростіше - коли злазиш з велосипеда, спочатку потягнися вгору, потім в звичайному положенні зведи лопатки, витягни вгору руки і зроби кілька великих кіл руками взад-вперед.

2. Нехтування гігієною велосипеда

Ось ти приїхав додому, втомився, сил немає, щоб почистити велосипед. Але це займає всього 5 хвилин. Якщо він просто запилений, досить швидко протерти його, а якщо ти ганяв по пересічній місцевості, і бруд грудками летів в різні боки, тоді велосипед необхідно добре вимити, витерти насухо і змастити. Коли бруд висохне, то пристане до велосипеда так, що на наступний день ви витратите години дві на її відтирання.

Мастила та очищувачі шукай в розділі Велохімія.

3. Звабливий фаст фуд

Звичайно, ти можеш перехопити пончик-другий після виснажливого заїзду, але пам'ятай про те, що жири уповільнюють травлення. Якщо хочеш, щоб білки і вуглеводи потрапляли в ваші клітини якомога швидше для одужання, краще перекуси картоплею і куркою. Викинь думки про липкі глазуровані булочки - півхвилини задоволення того не варті.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий