(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Нова колекція велосипедів Bergamont 2019

04.04.2019

Для наших постійних клієнтів вже не секрет, що у магазин заїхали новенькі блискучі велосипеди Bergamont 2019 року. І вони настільки класні, що захотілось вивести цих "конячок" на свіже повітря та відфоткати з усіх боків.

Отже, представляємо Вашій увазі оновлені моделі Bergamont Contrail 5 (сірий) та Bergamont Revox Sport (салатовий).

Bergamont Contrail 5

Ідеальний варіант для кросс-кантрійних поїздок будь-якої складності. Вилка Manitou Machete з ходом 130 мм та задній амортизатор Manitou Radium з ходом 190 мм зроблять комфортним катання як по гірській місцевості, так і всім знайомому українському "асфальту". Також до плюсів данної моделі можна зарахувати можливість міняти колеса 29" на 27,5" PLUS.

Ознайомитись з повним набором комплектуючих можна за посиланням: https://velokoleso.com.ua/products/velosiped-bergamont-contrail-5

Bergamont Revox Sport

Цей велосипед відноситься до сімейства карбонових найнерів - швидких, чутливих до Ваших команд та нестримних на будь-якій місцевості. Ідеальний варіант для любительських гонок, велопоходів та покатушок по лісовим стежкам з друзями.

Вилка Manitou Markhor з ходом 100 мм прекрасно знівелює всі нерівності дорожнього покриття. Яскравий хижий дизайн буде притягувати всы погляди до Вас та до Вашого карбонового друга.

Ознайомитись з повним набором комплектуючих можна за посиланням: https://velokoleso.com.ua/products/velosiped-bergamont-revox-sport

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий