(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Після велорубилова допомога забитим м'язам!

19.01.2019

Коли ти занадто активно займаєш спортом, то так чи інакше стикаєшся з ущільненням м'язів або забитими м'язами, як їх ще називають. Що перше спадає на думку, щоб допомогти м'язам? Звичайно, розтяжка.
Те, що люди зазвичай вважають «щільними» м'язами, - це м'язи, які мають вузли або спайки, так звані тригерні точки. Простіше кажучи, коли ти перенапружуєся на тренуванні і що ще гірше, зловживаєш цим, постійно тренуючись понад норму. Фізіотерапевти вважають, що розтяжка може ще сильніше затягнути ці вузли і загострити біль. Представив візуально?
Так що ж робити?
Роби масаж. Попроси когось з сім'ї розім'яти твої забиті м'язи або зроби це сам - кожен день хоча б по 10 хвилин протягом 2-х тижнів. Краще робити це періодично і по 2 рази в день. Плюс можна розробляти м'язи, підклавши спеціальний ролик під спину, або перекочуватися, притиснувши зігнуті в колінах ноги до грудей. М'язи за це подякують.
Збільшуй діапазон руху. Багато дослідників вважають, що м'язи звикають до одного і того ж навантаження, тому потрібно розширювати набір вправ. Потрібно дати м'язам різну роботу, щоб вони не звикали до одних і тих же положень і рухів. Якщо ти часто сидиш - на стільці або на сідлі велосипеда, твоїм м'язам підійдуть випади і присідання.
Роби розтяжку правильно. Щоб раптом не перестарався - часто спортсмени намагаються закрутитися в вузол або з виразом дикого болю на обличчі тягнуть ноги вище і вище на перекладині. В результаті м'язи знову перевантажені і часто розтягнуті неправильно. Наприклад, кладучи ногу на перекладину і згинаючись вперед, щоб розтягнути спину і поперек, ти розтягуєш сідничний нерв, який знаходиться в задній поверхні ноги, і підколінне сухожилля. А це зовсім не те, що було потрібно розтягнути. Пошукай інформацію в інтернеті або порадьтеся з тренером.
Укріплюй основні підтримуючі м'язи. Якщо підтримуючі м'язи погано розвинені, буде страждати все тіло, особливо постава. Більш дрібні м'язи будуть перенапружуватися і боліти, тому навчися тренувати м'язи-тримачі - планка, віджимання і місток твоє все в цій не складній розминці)))

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий