(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Що відбувається з тілом, коли ви п'єте алкоголь після катання на велосипеді

20.01.2019

Часто після довгого і агресивного катання, велосипедисти пропускають по кухлю пива. Або по дві-три пляшки. Пр цьому, як правило, найактивніші велосипедисти п'ють пива більше за всіх інших. Це ж спостерігається і серед бігунів. Чи означає це, що такі здорові люди, як спортсмени, можуть дозволити собі більше, ніж звичайна людина?

Дослідники Австралійського Католицького Університету опублівалі дослідження на цю тему і дійшли кількох цікавих висновків.


велосипедне пиво


Під час того, як ви злізли з велосипеда і сьорбнули пивасика, ваша печінка ще працює в посиленому режимі. Але тепер замість того, щоб відновлюватися після тренування, вона зайнята очищенням організму від раптового токсичного розливу.


Ваші м'язи не можуть нормально відновитися

Після активного тренування м'язи пошкоджені, вони на межі. Гарне відновлення забезпечено при посиленому харчуванні, відпочинку, великому споживанні рідини. Занадто багато алкоголю заважає організму швидко відновлюватися. Навіть якщо ви споживаєте багато білка, організм не може як слід зосередитися на його синтезі, алкоголь перешкоджає цьому. А білок - будівельний матеріал для м'язів.


Організм залишається зневодненим

Зневоднення знижує об'єм плазми у вашій крові через що збільшується навантаження на серцево-судинну систему і ускладнює роботу всіх інших органів. Пиво і інші алкогольні напої уповільнюють насичення водою огранізму, яка важлива для повного одужання.

Дослідники також дали просту пораду - якщо все-таки дуже тягне випити пива, зробіть це через певний час після катання. Відразу після гонки перекусіть чимось і випийте безалкогольний напій, щоб додати сил організму.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий