(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Спасибі тобі, Даніель Ребур!

16.01.2019

А чи замислювався ти коли-небудь, де б ти став шукати інформацію про велосипед, якби Інтернету не існувало? Друзі-знайомі - так, це перший варіант. Але завжди хочеться мати вдома книгу, яка тобі розповість про пристрій велосипеда, його види, основних виробників, процеси складання і налагодження. Так ось, автором однієї з перших книг про велосипед і його комплектуючих став Даніель Ребур.

Вийшла вона на початку минулого століття, незабаром після неї Ребур випустив «Введення в велоспорт» і частенько писав статті та огляди в LeCycle, які вирізали і зачитували до дірок початківці велосипедисти того часу. Ребур став першою людиною, детально промалювавши всі деталі велосипеда з точністю, яка перевершує фото в кілька разів.

Ребур настільки любив велосипеди, що малював кожну ілюстрацію до своїх книг сам. Він з ніжністю обмацував кожну деталь велосипеда, а потім робив чернетку на папері. Ребур просто обожнював велосипеди, але головною його пристрастю були тандеми. Він і його дружина Симона Ребур вирішили незвично провести медовий місяць - вони зробили велопробіг Париж - Брест - Париж на тандемі і тим самим встановили новий світовий рекорд за тривалістю подорожі на тандемі серед команд змішаної статі.

Пізніше Ребури зацікавилися мотоциклами і видали кілька статей на цю тему, однак, до самого останнього дня свого життя Ребур малював простим олівцем на папері деталі велосипеда, сидячи на веранді свого будинку в Нормандії.

До сих пір вважається, що його малюнки (можна сказати, креслення) зроблені настільки детально, що навіть перевершують за якістю і точності сучасні фотографії, які не здатні передати будову кожного міліметра велосипеда.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий