(067) 302-802-0
(095) 302-802-0

Вся правда про геометрію рами

22.01.2019

Зміщення  ваги назад при спуску

Можливо, ця порада була доречна в 80-90-х рр., Коли геометрія рам гірських велосипедів була зовсім іншою. Зараз нове століття, тому переносити вагу назад необов'язково. Краще трохи підвестися і контролювати спуск, напружуючи стегна і сідниці.


Виграш гонки залежить від велосипеда


Невірно. Навіть якщо у тебе буде велосипед з ідеальною аеродинамікою, зроблений з новітніх матеріалів і таке інше, це ще не гарантія успіху. Наша порада - почни качати ноги, і до початку велосипедного сезону твої результати помітно покращаться.


Вага допомагає на підйомах


Якийсь час назад американські вчені поставили експеримент, в ході якого виявилося, що при підйомі в гору швидше злітає на велосипеді той, чия вага вище! Багато іноземних видань опублікували цю новину, породивши безліч суперечок і розбіжностей між велосипедистами. Аргумент був такий - цей парадокс пов'язаний з відношенням потужності до ваги велосипедиста. Однак, якщо замислитися, то виходить, що чим худіший велосипедист, тим легше працює його серце, і тим легше забратися в гору. Так що, якщо почуєш від когось, що краще не знижувати свою вагу, щоб потужніше підніматися в гори, не вір на слово, а слухай свій організм. Нудота і надмірна задишка - перші ознаки того, що треба худнути.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий